خط تولید قیر امولسیون مدل GYRY06F

خط تولید قیر امولسیون مدل GYRY06F

خط تولید قیر امولسیون مدل GYRY06F

خط تولید قیر امولسیون مدل GYRY06F یک نمونه جدید از تجهیزات تولید قیرهای امولسیونی است.

این تجهیزات قادر به تولید رنج وسیعی از قیرهای امولسیونی با شرایطی پایدار می باشد، که برای مصارف مختلف در انواع پروژه های راهسازی مناسب هستند، پروژهایی مانند سیل کت، پریم کت، تک کت و آسفالت های حفاظتی (چیپ سیل و میکروسورفیسینگ).
نوع طراحی آن سبب انطعاف پذیری بالای آن در تولید و حمل و نقل شده است.

خصوصیات
۱- این تجهیزات روی یک پایه قرار دارند که جابجایی آن را به محل پروژه های مختلف، بسیار راحت می سازد. برای راحتی جابجایی و حمل و نقل، این سیستم به نحوی طراحی شده است تا ابعاد استانداردی مطابق با کانتینرها داشته باشد.
۲-  دو تانک فاز آبی مجهز به میکسر و تخلیه آب است تا بدینوسیله قادر به تولید پیوسته باشید. سیستم هوای فشرده تعبیه شده همراه با شیرهای پنوماتیک در سیستم سبب شده تا اپراتور راحت تر باشد و در نیروی کار نیز صرفه جویی شود.
۳- آسیاب کلوئیدی به عنوان قلب تپنده سیستم توسط شرکت ما توسعه داشته است. ساختار خاص رتور سبب می شود تا فاصله رتور دقیق بماند. جنس خاص استیل بکار رفته در ساخت آن سبب شده تا ضد خوردگی و سایش باشد. خروجی اندازه ذرات امولسیون تولید شده توسط این آسیاب کمتر از ۵ میکرومتر است.
۴- تغییر فرکانس الکتروموتور جهت تنظیم سرعت پمپ قیر بکار می رود و جریان امولسیون نیز توسط شیر تنظیم می شود. (این جریان به کمک یک فلومتر نمایش داده می شود.)
توسط سیستم مذکور شما قادر به کنترل حجم تولید امولسیون می باشید و  همچنین شیرهای نمونه گیری تعبیه شده شما را قادر می سازد در هر لحظه از تولید قادر به بررسی کیفیت قیر امولسیون تولیدی باشید.
۵- همه اجزا و اتصالات در بخش امولسیون از استنلس استیل با مقاومت خورندگی مطلوب ساخته شده اند تا در تولید انواع امولسیون با مشکلی روبرو نگردید.

GYRY06F

مدل
۲۱kWh

حداکثر توان مصرفی

۲۹۰۰rpm

سرعت آسیاب

۱۵kW

قدرت آسیاب

۵μm

اندازه ذرات امولسیون تولیدی

۶t/h

ظرفیت تولید

۳.۵t

وزن

۳۹۹۰×۲۱۵۰×۲۱۵۰mm ‪(L×W×H)‬

ابعاد دستگاه

 

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎