خط تولید قیر امولسیون مدل GYRY10A

خط تولید قیر امولسیون مدل GYRY10A

خط تولید قیر امولسیون مدل GYRY10A

خط تولید قیر امولسیون مدل GYRY10Aخط تولید قیر امولسیون مدل GYRY10A یک نمونه جدید از تجهیزات تولید قیرهای امولسیونی می باشد. این تجهیزات قادر به تولید رنج وسیعی از قیرهای امولسیونی با شرایطی پایدار می باشد، که برای مصارف مختلف در انواع پروژه های راهسازی مناسب هستند، پروژهایی مانند سیل کت، پریم کت، تک کت و آسفالت های حفاظتی (چیپ سیل و میکروسورفیسینگ).

خصوصیات
۱- این تجهیزات روی یک پایه قرار دارند که جابجایی آن را به محل پروژه های مختلف، بسیار راحت می سازد. برای راحتی جابجایی و حمل و نقل، این سیستم به نحوی طراحی شده است تا ابعاد استانداردی مطابق با کانتینرها داشته باشد.
۲- مبدل حرارتی پربازده نصب شده بر روی این سیستم برای سرد کردن امولسیون تولید شده بکار می رود تا ماندگاری آن را در ذخیره سازی بالا ببرد. ضمنا این سیستم با پیش گرم کردن آب مصرفی در تولید علاوه بر ذخیره انرژی راندمان را نیز بالا می برد.
۳-  دو تانک فاز آبی مجهز به میکسر و تخلیه آب است تا بدینوسیله قادر به تولید پیوسته باشید. سیستم هوای فشرده تعبیه شده همراه با شیرهای پنوماتیک در سیستم سبب شده تا اپراتور راحت تر باشد و در نیروی کار نیز صرفه جویی شود.
۴- آسیاب کلوئیدی به عنوان قلب تپنده سیستم توسط شرکت ما توسعه داشته است. ساختار خاص رتور سبب می شود تا فاصله رتور دقیق بماند. جنس خاص استیل بکار رفته در ساخت آن سبب شده تا ضد خوردگی و سایش باشد. خروجی اندازه ذرات امولسیون تولید شده توسط این آسیاب کمتر از ۵ میکرومتر است.
۵- تغییر فرکانس الکتروموتور جهت تنظیم سرعت پمپ قیر بکار می رود و جریان امولسیون نیز توسط شیر تنظیم می شود. (این جریان به کمک یک فلومتر نمایش داده می شود.)
توسط سیستم مذکور شما قادر به کنترل حجم تولید امولسیون می باشید و  همچنین شیرهای نمونه گیری تعبیه شده شما را قادر می سازد در هر لحظه از تولید قادر به بررسی کیفیت قیر امولسیون تولیدی باشید.
۶- سیستم گرمکن بکار رفته در پمپ سبب می شود تا پمپ قیر قبل از تولید گرم شود و سهولت تولید را در پی داشته باشد. این گرمکن به صورت اتوماتیک کنترل می شود.
۷- همه اجزا و اتصالات در بخش امولسیون از استنلس استیل با مقاومت خورندگی مطلوب ساخته شده اند تا در تولید انواع امولسیون با مشکلی روبرو نگردید.

GYRY10A مدل

۵۰kWh

حداکثر توان مصرفی

۲۹۰۰ RPM

سرعت آسیاب

۳۰kW/22kW

قدرت آسیاب

۹kWh

قدرت گرمکن الکتریکی

۲.۰×۱۰۵kcal/h

توان مشعل های حرارتی

۲۷m۲

مساحت مبدل

۵μm

اندازه ذرات امولسیون تولیدی

۱۰t/h

ظرفیت تولید

۸t

وزن

۵۶۶۰×۲۵۶۰×۲۱۵۰mm ‪(L×W×H)‬

ابعاد دستگاه

 

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎